Firmamız Hakkında

Demiroğlu Ticaret

Demiroğlu ticaret 1980 yılından bu yana ısıtma-soğutma- iklimlendirme alanında sektöründe hatırı sayılır düzeylerde , yerlerdeki uygulamalarımız ve tespitlerimizle başarılı kuruluşlardan biridir. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnun etmek tek temennimiz olup , uygulama alanlarımız mekanik ısıtma- mekanik soğutma - buhar ve her çeşit gaz hatları - kombi ve merkezi ısıtma sistemleri - tamamen anahtar teslim tüm idari ve hususi bina tesisat - ısıtma ve soğutma - mekanik alt yapı uygulamalarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda demirdöküm bayiiliğimiz ile siz müşterilerimize kazan - kombi - şofben - kaskad sistemleri satış ve uygulaması olarak sektörümüzde faaliyetlerimiz sürmektedir.


Demiroğlu  İnş. Malz. Tic. Ltd. Şti , 2015 yılından beri DemirDöküm Yetkili satıcısı olarak Kütahya Merkez' de müşterilerimizin ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. 

 

DemirDöküm'ün 60 yılı aşkın tecrübesi,  geniş ürün gamı ve konusunda uzmanlaşmış yaygın bayi organizasyonun bir parçası olarak müşterilerimizin ısıtma, soğutma, sıcak su ihtiyaçlarına yönelik memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimiz.

 

Isıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarınız için ekonomik, verimli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kombi, klima, şofben, termosifon, Merkezi sistem kazan, merkezi sistem kombi kaskad çözümler için bize iletişim bölümünde yer alan bilgilerimizden  ulaşabilirsiniz. 

 

Siz ve sevdikleriniz için ideal ısı ve sıcak su konforuna DemirDöküm güven ve kalitesiyle ekonomik çözümlerle sunmak için buradayız. 


Faaliyet alanlarımız:
 
o   Kombi Değişimi
o   Klima Keşif
o   Mekanik Proje - Taahhüt
o   Konut Doğalgaz Tesisatı - Keşif
o   Merkezi Sistem Çözümleri
o   Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
o   Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
o   Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri
o   Havalandırma Sistem Çözümleri
o   Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri
o   İklimlendirme- Klima Çözümleri
o   Mekanik Tesisat Çözümleri